Poděkování

Chtěla bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat všem účinkujícím za radost, kterou svým vystoupením přinesli nejen sobě, ale všem divákům v Lidovém domě ve Vsetíně. Mé velké poděkování patří těm, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě programu „malájaSENka“ v rámci  60. výročí  založení souboru. Hance, Rudkovi, Andrejce, Renatě, Ondrovi, atd. Protože žádný vedoucí sám mnoho nedokáže, pokud kolem sebe nemá celý tým ochotných pomocníků a ten já mám.  A za to Vám moc děkuji.

Myslím si, že celý koncert měl příjemnou dramaturgii a spád. Spokojenost a velká pohoda z této akce byla patrná i na Vás účinkujících, aspoň jsem to tak cítila.  Snad se i Vám splnil „SEN“, který jsme si dali do názvu našeho programu.  Musím říci, že obohacením celého našeho pořadu a třešničkou na dortu byla i moderátorka Monika Brinzáková.  Největší poděkování všem účinkujícím z „Malé Jasénky“, však zcela jistě byl aplaus z hlediště a rozzářené spokojené oči diváků.

Co dodat? Bylo mi tam se všemi dobře, viděla a slyšela jsme mnoho krásného. Ale hlavně společně jsme se sešli a společně jsme se bavili. A to je důležité, mít jeden druhého rád, obklopit se přáteli a s chutí si zahrát,  zazpívat a zatancovat.

A závěrem:  Už se těším na 14.11., kdy 60. výročí založení Malé Jasénky vyvrcholí. A věřím, že ti „velcí malojasenčané“ co vystupovali v pořadu „SEN“, se přijdou do Kulturního domu podívat a „malým Jasenčanům “ zatleskat a vytvořit jim správnou atmosféru.

Takže ještě jednou Díky, díky, díky!

 

Alena Zdražilová

Žádné komentáře

Napsat komentář