Poděkování – Galakoncert Malé Jasénky

 

Tak jsem si oddychla, že máme galaprogram za sebou, ale nevím, zda jsem tomu ráda. Nemyslíte, že nám ty zkoušky, soustředění nebudou chybět? Byl to náročný rok, ale děkuji za něj a ráda budu na něj vzpomínat. Po dlouhé přípravě jste dokázali, že máte smysl pro zodpovědnost a že umíte prodat vše, co jste se během zkoušek naučili.

Dovolte mi, bych Vám všem tanečníkům, tanečnicím, muzikantům                         a muzikantkám z celého srdce moc poděkovala. Patří vám velká pochvala            za krásné výkony, byly jste moc šikovní, zkrátka super. Nacvičený program si vyžádal tvrdou práci s věčně nespokojenými vedoucími, kteří po vás chtěli hodně, ale určitě to přineslo to, co jsme si dali za cíl. Měřítkem k podanému výkonu byl i divácký ohlas a spontánní potlesk publika. Pro mě to bylo jedno z nejlepších vystoupení za mého působení v Malé Jasénce.

Poděkovat za obětavou práci a dřinu, kterou vynaložili na přípravě programu, při zvládání nácviků, choreografií a celého programu patří  Hance a Rudkovi Danajovičovým.  Vím, o čem mluvím. Oba jsou významným přínosem pro náš soubor.

Velké poděkování patří garderobiérce Renatě Fizkové, která těch rolí měla tentokrát hodně, byla švadlenkou i připravovatelkou bohatého rautu. Když jsem se byla podívat, i když dospělí měli vstup zakázaný, bylo vidět, že jste si párty užívali a čokoládová fontána neměla chybu:)Atmosféra, aspoň z mého pohledu, byla skvělá.

Děkuji i Andrejce Frňkové za dobrý průběh celého organizačního zajištění, nebylo to mnohdy jednoduché.

Chtěla bych touto cestou poděkovat i všem rodičům dětí. Bez jejich podpory, trpělivosti a pomoci bychom jen stěží mohli naše vystoupení nacvičit                      a uskutečnit.

Poděkování patří i choreografce Radce Baborákové za pásmo Mynáři. Z tohoto pásma mám pocit, že jste se tímto pásmem bavili a to bylo dobře.

Poděkování patří i Pavlovi Filkovi za hudební úpravy, Ondrovi Zdražilovi             a Petrovi Živockému za nácvik všech muzikantských čísel, ale i Danovi Preislerovi a Báře Janotové za jejich pomoc, za to, že si ukrojili ze svého volného času. Nesmím zapomenout i na tanečníky z Velké Jasénky, Martina Bělíčka, Míšu Pařízkovou a Terku Kučnou, ale i na Jasénčanky, Moniku Hrdinovou, muziku Mladá Jasénka a muziku Brněnského  Valášku.

Děkuji odcházejícím tanečníkům Markovi a Dagmarce. Věřím, že budou na Malou Jasénku vzpomínat jen v dobrém. Zároveň přeji novým tanečníkům            i muzikantům, kteří na jevišti byli poprvé, aby se jim v Malé Jasénce dařilo           a měli z ní jen samou radost.

A opět třešničkou na dortu, jako v květnu v Lidovém domě, byla moderátorka Monika Brindzáková. Je velkou profesionálkou a beru ji jako součástí našeho kolektivu.

A závěrem: „Pokud bude mít Malá Jasénka tolik nadšených dětí a ochotných pomocníků jaké v současné době má, určitě bude žít dále“. Jsem pyšná, že můžu být součástí tohoto kolektivu, této velké rodiny.

Takže milá Malá Jasénko, ještě jednou Všem srdečné díky.

Alena Zdražilová

Žádné komentáře

Napsat komentář